 |
Wintersports Žiemos sporto šakų diskusijos
|
 |
| Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą |
| Autorius |
Pranešimas |
Lempa Meistras

Prisijungė: 2008 11 29 Pranešimai: 165
|
Parašytas: Pen., 12 04 2009, 17:16 Rašyti temą: |
|
|
Nikda, taip ir buvo, nuvažiavom 250 km į vieną pusę dėl trijų minučių gėdos pasivaržyt su... savais...  _________________ I'll skate for food  |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Nikda Guru

Prisijungė: 2008 11 16 Pranešimai: 1502 Miestas: Vilnius
|
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Justinas Pažengęs
Prisijungė: 2009 11 08 Pranešimai: 44
|
Parašytas: Št., 01 02 2010, 23:25 Rašyti temą: |
|
|
| O nuo kada ir kur lietuvoj galima treniruotis megeju ciuozime? |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Lempa Meistras

Prisijungė: 2008 11 29 Pranešimai: 165
|
Parašytas: Pir., 01 04 2010, 0:20 Rašyti temą: |
|
|
| Justinas rašo: | | O nuo kada ir kur lietuvoj galima treniruotis megeju ciuozime? |
Em, na gal ne visai šitoj temoj reikėtų apie tai kalbėti Yra šalia tema apie treniruotes
Jei trumpai - treniruotis galima nuo tada kai tik atsiranda noras, aš pvz. pradėjau nuo be poros mėnesių 23 metų. Kur? Priklauso nuo miesto. Galiu kalbėt tik apie Vilnių. Ledo rūmuose yra grupė, treniruojasi, jei neklystu, du kartus per savaitę. Akropoly kai kurie treneriai irgi užsiima su suaugusiais, bet čia, man rodos, tik viena treniruotė per savaitę. _________________ I'll skate for food  |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Nikda Guru

Prisijungė: 2008 11 16 Pranešimai: 1502 Miestas: Vilnius
|
Parašytas: Pir., 01 04 2010, 18:37 Rašyti temą: |
|
|
| Justinas rašo: | | O nuo kada ir kur lietuvoj galima treniruotis megeju ciuozime? |
Justinai, patyrinėk giliau forumą. Apie treniruotes mėgėjams šiame skyriuje yra atskira tema  |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Lempa Meistras

Prisijungė: 2008 11 29 Pranešimai: 165
|
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Nikda Guru

Prisijungė: 2008 11 16 Pranešimai: 1502 Miestas: Vilnius
|
Parašytas: Sk., 11 14 2010, 22:40 Rašyti temą: |
|
|
| Kas nors važiuoja pasivaržyti į Dune of Flanders Cup??? |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Lempa Meistras

Prisijungė: 2008 11 29 Pranešimai: 165
|
Parašytas: Antr., 12 13 2011, 22:18 Rašyti temą: |
|
|
Na ką, žadėtas pasakojimas apie Kaunas hobby 2011.
Taigi, pirmiausia didžiulis ačiū organizatoriams už jų darbą ir kad pagaliau Lietuvoj vyksta varžybos "pavėlavusiems". Kol kas nedidelės, bet tikiu, jei organizatoriai nenuleis rankų anksčiau ar vėliau sulauksim daugiau dalyvių.
Labai džiugu, kad varžybos šį kartą buvo tarptautinės, sulaukėm svečių iš Lenkijos.
Taip pat ačiū organizatoriams, kurie pasivargino dėl tokio nedidelio dalyvių skaičiau vis dėlto teisėjauti pagal naują sistemą.
Varžybų atmosfera, kaip paprastai būna mėgėjų varžybose, buvo labai draugiška, net toj pačioj kategorijoj besivaržantys čiuožėjai po pasirodymų vieni kitus sveikino, plojo po pavykusių elementų, drąsindavo pasirodymų metu, nukritusiems šaukdavo "kelkis, viskas gerai" ir pan.
Vienintelis dalykas nepatiko - šaltis! Jau mes sakom, kad Vilniaus ledo rūmuose šalta, bet čia, pasirodo, Havajai palyginus su Kaunu. Aišku suprantu, kad be rimto remonto ledo arenoje ši problemą niekur nedings, bet gi pasvajoti galima, kad kada nors atvažiuosim ir nustebsim, jog turm galimybę čiuožt šiltoj arenoj, o ne net per ryškų lūpdažį mėlynuojančiom lūpom
Taip kad dar kartą labai ačiū organizatoriams ir labai laukiam naujienų kada vėl galėsim susirinkti parodyt ką gal būt naujo išmokom, kas geriau sektis pradėjo ir pasisemti geros nuotaikos  _________________ I'll skate for food  |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Nikda Guru

Prisijungė: 2008 11 16 Pranešimai: 1502 Miestas: Vilnius
|
Parašytas: Antr., 12 13 2011, 22:45 Rašyti temą: |
|
|
| Lempa, gal nuotraukų turi??? |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Lempa Meistras

Prisijungė: 2008 11 29 Pranešimai: 165
|
Parašytas: Antr., 12 13 2011, 23:22 Rašyti temą: |
|
|
| Nikda rašo: | | Lempa, gal nuotraukų turi??? |
Deja ne, bet galima facebook'e prsijungt prie Kaunas Ice grupės ir ten yra albumas  _________________ I'll skate for food  |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Lempa Meistras

Prisijungė: 2008 11 29 Pranešimai: 165
|
Parašytas: Pir., 01 14 2013, 23:31 Rašyti temą: |
|
|
Praėjusį savaitgalį Rygoje vyko Volvo Open Cup, suaugusiųjų kategorijoje dalyvavo ir dvi lietuvės.
Va, pažiūrėkit visus rezultatus, vaikų kategorijose irgi buvo nemažai dalyvių iš Lietuvos (ypač džiugina Cubs B girls kategorija)
http://kristalice.lv/Results/Volvo20th/index.htm _________________ I'll skate for food  |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
Nikda Guru

Prisijungė: 2008 11 16 Pranešimai: 1502 Miestas: Vilnius
|
Parašytas: Antr., 01 15 2013, 10:17 Rašyti temą: |
|
|
| Lempa rašo: | Praėjusį savaitgalį Rygoje vyko Volvo Open Cup, suaugusiųjų kategorijoje dalyvavo ir dvi lietuvės.
Va, pažiūrėkit visus rezultatus, vaikų kategorijose irgi buvo nemažai dalyvių iš Lietuvos (ypač džiugina Cubs B girls kategorija)
http://kristalice.lv/Results/Volvo20th/index.htm |
Šaunu  |
|
| Atgal į viršų |
|
 |
|
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|