Pagrindinis puslapis Wintersports
Žiemos sporto šakų diskusijos
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Suktukai ir jų problemos

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Dailusis čiuožimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Verona
Naujokas


Prisijungė: 2013 05 14
Pranešimai: 5
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Antr., 05 14 2013, 19:25    Rašyti temą: Suktukai ir jų problemos Atsakyti su citata

Niu tei va, sukūriau šia temelę , nes turiu problemą. Suktukai- man mistika Very Happy. Užsisuku gerai tik , kad stoviu išrietus užpakalį , o kai jį įtraukiu iškart krentu. Na bet ne tai svarbiausia. Aš kai sukuosi kažkaip norisi stotis ant pirštų..... Confused Tai va nežinau ką daryti Embarassed Patarkit
Rolling Eyes [/i][/b]
_________________
Žirgas ir laisvė man yra sinonimai.....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
ledas
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 14
Pranešimai: 21

PranešimasParašytas: Kv., 05 16 2013, 12:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na kaip suprantu, tai šita tema turėtų būti sukurta prie mėgėjų sporto.

Verona, kiek laiko lankai čiuožimą? Suktukai, man irgi ilgai buvo neįveikiami, bet dabar mylimiausi elementai Very Happy

Suktis reikia ne ant pirštų galų, bet pėdos pagalvėlių (na tikiuos supratai), o kol suksies ant dantukų, tikrai suktukai nesigaus, nes tada labai sunku pagaut sukimosi ašį.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Verona
Naujokas


Prisijungė: 2013 05 14
Pranešimai: 5
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Št., 05 18 2013, 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, gal kas dar turit patarimu? siaip lankau apie 10 men. Viskas gerai sekas tik suktukai Mad Ai beja, gal kas naudojat spinerius? ar padeda? laukiu atsakymu Rolling Eyes
_________________
Žirgas ir laisvė man yra sinonimai.....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
ledas
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 14
Pranešimai: 21

PranešimasParašytas: Pir., 05 20 2013, 9:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Verona rašo:
Na, gal kas dar turit patarimu? siaip lankau apie 10 men. Viskas gerai sekas tik suktukai Mad Ai beja, gal kas naudojat spinerius? ar padeda? laukiu atsakymu Rolling Eyes


O kiek treniruotės laiko skiri suktukams? Lankai su trenere ar savarankiškai, nes jei su trenere, tai ji turėtų pasakyt ką blogai darai.

O čia mano patarimas:
Svarbu yra gerai pradėti suktuką. Paprasčiausia yra pradėti iš vietos. Tai yra, atsistoti tiesiai, ištiesti rankas į šonus, pasukti jas kartu su viršutine kūno dalimi į dešinę pusę ir užsimoti į kairę. Užsimojimo metu rankos turi išlikti tiesios, pečių aukšty, o viršutinė kūno dalis su pečiais taipogi pasisukti į kairę pusę kojų atžvilgių. Užsimojant galvos reikia stengtis nenuleisti ir žiūrėti į kairę ranką. Pradėjus suktis, lietai suglausk rankas. Kojas stenkis laikyti viena prie kitos tiesias. Jei suktuką darai ant vienos kojos, tai tiesiog pradėjus suktis, pakelk dešinę koją. Ir aišku sukantis nugara turi būti tiesi, koja (arba kojos) ištiestos.

Spineriai, kažkiek padeda, bet reikia pastoviai su jais dirbti.

Šiaip, ką galiu pasakyt iš savo patirties, tai aš suktis pradėjau tik po 2m lankymo. Galvojau gyvenime nepavyks pasisukt. Taip, kad nenuleisk rankų ir dirbk Confused
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Verona
Naujokas


Prisijungė: 2013 05 14
Pranešimai: 5
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Antr., 05 21 2013, 15:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ledas rašo:
Verona rašo:
Na, gal kas dar turit patarimu? siaip lankau apie 10 men. Viskas gerai sekas tik suktukai Mad Ai beja, gal kas naudojat spinerius? ar padeda? laukiu atsakymu Rolling Eyes


O kiek treniruotės laiko skiri suktukams? Lankai su trenere ar savarankiškai, nes jei su trenere, tai ji turėtų pasakyt ką blogai darai.

O čia mano patarimas:
Svarbu yra gerai pradėti suktuką. Paprasčiausia yra pradėti iš vietos. Tai yra, atsistoti tiesiai, ištiesti rankas į šonus, pasukti jas kartu su viršutine kūno dalimi į dešinę pusę ir užsimoti į kairę. Užsimojimo metu rankos turi išlikti tiesios, pečių aukšty, o viršutinė kūno dalis su pečiais taipogi pasisukti į kairę pusę kojų atžvilgių. Užsimojant galvos reikia stengtis nenuleisti ir žiūrėti į kairę ranką. Pradėjus suktis, lietai suglausk rankas. Kojas stenkis laikyti viena prie kitos tiesias. Jei suktuką darai ant vienos kojos, tai tiesiog pradėjus suktis, pakelk dešinę koją. Ir aišku sukantis nugara turi būti tiesi, koja (arba kojos) ištiestos.

Spineriai, kažkiek padeda, bet reikia pastoviai su jais dirbti.

Šiaip, ką galiu pasakyt iš savo patirties, tai aš suktis pradėjau tik po 2m lankymo. Galvojau gyvenime nepavyks pasisukt. Taip, kad nenuleisk rankų ir dirbk Confused

Na mano drauge yra ciuozeja tikrai nemazai pasiekus bet dabar jau baigus karjera mane moko.....Suktukams skiriu apie 20-15 min. O siaip darau ant vienos kojos. Pasidalinkit savo patirtim apie suktukus Wink Rolling Eyes
_________________
Žirgas ir laisvė man yra sinonimai.....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Verona
Naujokas


Prisijungė: 2013 05 14
Pranešimai: 5
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Št., 05 25 2013, 16:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Valiooo!!!!!! Man pavyksta suktukai!!!! Aciu kad padejot Very Happy . Tikrai yra lengviau nei atrodo pirma karta Very Happy
_________________
Žirgas ir laisvė man yra sinonimai.....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Dailusis čiuožimas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005